جدیدترین ویدیوها

ایمانا تی وی
1 بازدید · پیش از : 22 ساعت

⁣در این ویدئو درباره روش کاربردی رسیدن به اهداف نکات آموزشی را بیان می کند

Exirtv
2 بازدید · پیش از : 1 روز

فیلم سینمایی ابراهیم خلیل‌الله - کامل خلاصه داستان:این فیلم دوران به نبوت رسیدن ابراهیم را به نمایش می‌گذارد. او در میان کافران بزرگ شده، و آنها را به پرستش خالق خود فرا می‌خواند. ابراهیم به دلیل شکستن بتها به آتش انداخته شد، اما خدا آتش را بر ابراهیم تبدیل به گلستان نمود و به ابراهیم آسیبی نرسید.سال پخش: 1384بازیگران:محمد صادقی، بهزاد فراهانی، چنگیز وثوقی، فخرالدین صدیق‌شریف، حسام نواب صفوی، میرطاهر مظلومی، روشنک عجمیان، لیلا بلوکات...کارگردان: محمدرضا ورزیتهیه کننده: محمدرضا ورزی نویسنده: محمدرضا ورزیژانر: درام، تاریخی

روانشناسی خانواده
3 بازدید · پیش از : 2 روز

مدیریت روابط با خانواده

دکتر امیر مهرداد خسروی
14 بازدید · پیش از : 2 روز

⁣روز عرفه، روزی است که روح انسان به اوج عرفان و نیایش می‌رسد و دل‌ها در فضای بی‌کران لطف و رحمت الهی، به سوی پروردگارشان پرواز می‌کنند. در این روز باشکوه، امام حسین (ع) در صحرای عرفات، دعایی زمزمه کرد که دل‌های عاشقان را به لرزه درآورده و آسمان‌ها را از شور و شوق لبریز کرده است.
دعای عرفه، ترجمان ناب‌ترین احساسات انسانی و پیوندی عمیق با خالق هستی است. امام حسین (ع) در این دعا، از شناخت و بندگی، از عشق و تضرع، از بخشش و لطف الهی سخن می‌گوید. او با زبانی سرشار از حلاوت و لطافت، از پروردگار خویش طلب رحمت و مغفرت می‌کند و به حقیقت انسان بودن و بندگی خداوند پرداخته است.
عرفه، لحظه‌ای است که زمین و آسمان به گوش می‌ایستند تا نجواهای عاشقانه امام حسین (ع) را بشنوند. این دعا، سراسر از شناختی عمیق نسبت به پروردگار و احساسی ناب و خالصانه است. او در هر جمله از این دعا، با تمام وجود به خالق خویش پناه می‌برد و از درگاه او، هدایت و نور طلب می‌کند.
این روز بزرگ، فرصتی است برای هر انسان عاشق و عارفی که در آینه دل، جمال یار را بنگرد و از عطر حضورش سرمست شود. دعای عرفه امام حسین (ع) چراغ راهی است برای همه کسانی که در جستجوی حقیقت و محبت الهی‌اند؛ دعایی که نه تنها در الفاظ، بلکه در عمق معانی، زیبایی و شکوهی بی‌بدیل دارد.

ایمانا تی وی
10 بازدید · پیش از : 4 روز

کلام امیرالمومنین علی علیه السلام

خانواده متعادل
3 بازدید · پیش از : 6 روز

⁣🎥 تفاوت دخالت و پیشنهاد در چیست؟
❌شخصی که دستوری حرف می‌زند دخالت کرده است./دکتر عزیزی

ایمانا تی وی
11 بازدید · پیش از : 9 روز

کلام امیرالمومنین علی علیه السلام

ایمانا تی وی
11 بازدید · پیش از : 11 روز

کلام امیرالمومنین علی علیه السلام

روانشناسی خانواده
6 بازدید · پیش از : 13 روز

چرا باید به روان خود توجه کنیم ؟

ایمانا تی وی
7 بازدید · پیش از : 13 روز

⁣⁣ببینید یک همسر وفادار و مهربان چقدر در دنیا و آخرت انسان تأثیر داره!

دکتر امیر مهرداد خسروی
1 بازدید · پیش از : 13 روز

⁣مادامی‌که تفکر خود، راه و روش و سلیقۀ خودمان را حق بدانیم و دیگران را باطل، راهی برای همدلی نخواهیم داشت. اما چطور می‌توانیم با دیگران همدلی کنیم؟

کانال مهاجران
462 بازدید · پیش از : 14 روز

تجربه یک هم وطن از کانادا

Exirtv
8,770 بازدید · پیش از : 14 روز

قطعه ای زیبا و شنیدنی

Exirtv
12 بازدید · پیش از : 16 روز

⁣خانه داری

مبلها رو به راحتی تمیز کن

#خانه_داری

دکتر امیر مهرداد خسروی
9,943 بازدید · پیش از : 16 روز

⁣درک نزدیکی و همراهی خدا در همه حال و همه جا به ما امید و انرژی می‌دهد. باور این فراز که «من همنشین کسی هستم که به یاد من است» و درک اسم یا رفیق و یا صاحب، خدای دور دست را به متن زندگی ما می‌آورد‌.

دکتر امیر مهرداد خسروی
8,925 بازدید · پیش از : 17 روز

⁣«آﻟﺒﺮت اﻧﻴﺸﺘﻴﻦ»، ﻓﻴﺰﻳﻜﺪان ﺑﺰرگ، ﺟﻤﻠﻪاي ﻣﺎﻧﺪﮔﺎر دارد: «ﺳﻪ ﻧﻴﺮوي ﻋﻈﻴﻢ در ﺟﻬﺎن ﺣﻜﻮﻣﺖ ﻣﻲﻛﻨﻨﺪ: ﺗﺮس، ﻃﻤﻊ و ﺣﻤﺎﻗﺖ!» اﮔﺮ ﺑﻪ اﻧﮕﻴﺰهﻫﺎي اﻧﺴﺎنﻫﺎ در ﻓﻌﺎﻟﻴﺖﻫﺎي زﻧﺪﮔﻲ دﻗﻴﻖ ﺷﻮﻳﺪ، ﻣﻌﻨﺎي اﻳﻦ ﺟﻤﻠﻪ «اﻧﻴﺸﺘﻴﻦ» را درﻣﻲﻳﺎﺑﻴﺪ.

دکتر امیر مهرداد خسروی
19,115 بازدید · پیش از : 18 روز

⁣نگاه‌های ما در وهله اول، عمومی‌است. بی‌تفاوت و غیر اختصاصی است. چهره‌ها در این نگاه، همه یکسان یا با الهام از تعبیر سارتر، شیء‌گونه است. ما هزاران چهره را در روز، عموما در کوچه و خیابان و تلویزیون و رسانه‌ها، می‌بینیم، اما در اصل نمی‌بینیم! دیدنی که عمیق باشد و «شخصی» که «شیء» نباشد، اتفاق نمی‌افتد. پس در اصل ما تنها چهره‌ها را نادیده، ورق می زنیم و نمی‌بینیم. نگاه ناب، در اینجا، عمیقا غایب است. نگاهی که «شخصِ جان‌دارِ روح‌دار» مقابل‌مان را شیءای یکسان با همه جهان خارج، نمی‌بیند. نگاهی که صرفا با ماهیچه‌های چشم نیست و علاوه بر درگیر کردن دیگر اعضای بدن، روح و جان و حضور ما را نیز قرارست که تسخیر کند.

دکتر امیر مهرداد خسروی
17,007 بازدید · پیش از : 21 روز

در این ویدئو به بررسی علمی علل سختی و دردناک بودن شکست عشقی اشاره می گردد

خانواده متعادل
6,561 بازدید · پیش از : 21 روز

اگر در خانه دختر دارید این ویدیو را از دست ندهید

Exirtv
12 بازدید · پیش از : 21 روز

آرمان طهماسبی

ایمانا تی وی
10 بازدید · پیش از : 21 روز

کلام امیرالمومنین

ایمانا تی وی
6 بازدید · پیش از : 21 روز

کلام امیرالمومنین

ایمانا تی وی
8 بازدید · پیش از : 21 روز

کلام امیر المومنین علی علیه السلام

ایمانا تی وی
2 بازدید · پیش از : 21 روز

کلام امیر المومنین

ایمانا تی وی
3 بازدید · پیش از : 21 روز

کلام امیر المومنین علی علیه السلام

کانال فیلم و سریال
5 بازدید · پیش از : 21 روز

⁣در فیلم وارث : ویجی راجندران یک مرد خوش شانس است. وقتی پدرش، یک تاجر ثروتمند، به طور غیرمنتظره ای فوت می کند، اوضاع تغییر می کند.

دکتر امیر مهرداد خسروی
9,992 بازدید · پیش از : 21 روز

⁣هر کسی در مسیر رشد اخلاقی و معنوی خود می‌داند که نقاط ضعفی دارد. مثلا می‌داند که در حسادت وضعیت خوبی دارد اما در کنترل خشم مشکل دارد. کاربرد قانون بشکه در امور اخلاقی و معنوی این است که انسان باید در مسیر رشد و توسعه فردی خود توجه بیشتری به نقاط ضعف خود بکند و روی آنها به طور ویژه وقت بگذارد زیرا تکرار ابتلا به این مشکلات این حس را در او ایجاد می‌کند که هیچ‌گاه از دام آنها رها نمی‌شود و مسیر رشد برای او بسته است. این نقاط ضعف به مثابه پاشنه آشیل فرد هستند و یا مانند سنگی که بر پای انسان بسته شده پرواز او را دشوار می‌کند. لذا تلاش برای رفع آنان مانند تعویض تخته چوب کوتاه می‌تواند ظرفیت معنوی انسان را افزایش دهد.

Exirtv
6 بازدید · پیش از : 23 روز

سکانس فیلم

Exirtv
4 بازدید · پیش از : 23 روز

سکانس فیلم

Exirtv
7 بازدید · پیش از : 23 روز

سکانس فیلم
Showing 1 out of 2